Është paralajmëruar edhe më parë bashkëpunimi mes këngëtareve Xhensila Myrtezaj dhe Kida, e në fakt duket se çasti kur do të publikohet klipi është afër.

Gjatë ditës së sotme është publikuar një foto mjaft joshëse e dy bukurosheve dhe gjithashtu titulli i këngës, i cili do të jetë “Uh Baby”. Megjithatë ende nuk është bërë e ditur një datë për publikimin e saj./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here