Khloe Kardashian po përqendrohet te vetja dhe vajza e saj!

Gjatë një interviste të fundit, 34 vjeçërja tregoi nëse ajo ishte në lidhje me dikë pas ndarjes së saj me Tristan Thompson në shkurt.

“Jo as nuk e kam menduar”, tha Khloe.

“Unë e dua shumë vajzën time. Dhe duke qenë me të duke shijuar çdo minutë, e di që do të tingëllojë epike por unë po punoj për veten time. Unë jam e lumtur”.

Ndërkaq kur ajo u pyet nëse do të martohej përsëri ajo tha: “PO”.

Nëse keni harruar, Khloe ka qenë e martuar me Lamar Odom nga viti 2009 deri në vitin 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here