Khloe Kardashian, në një intervistë është shprehur se do të donte të ishte krah një burri si Obama e të shkonte në shtrat me të.

Bukuroshja Karadashian e ka konsideruar Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, si burrin e ëndrrave të saj.

Modelja Khloe Kardashian është martuar në shtatorin e 2009-ës me Lamar Odom dhe tregon se po dëshiron të ketë një fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here