Khloe Kardashian shfaq linjat seksiAjo është e njohur për punën konstante që bën me qëllim të formësimit të linjave trupore.

Dhe frytet e punës se saj, Khloe Kardashian, po i shfaq me veshje të ndryshme, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Ajo është parë të martën në mbrëmje me motrën e saj Kylie Jenner, të cilat morën pjese në një ndejë në Hollywood.

31vjecarja kishte të veshur një fustan ngjyrë portokalli, i cili vinte në pah linjat e saj trupore tejet seksi.

Khloe Kardashian shfaq linjat seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here