Khloe i bën "zbor" Zaiminës që në 6 të mëngjesitKëngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon se e vogla e saj Khloe është zgjuar që në 6:30 të mëngjesit.

Mesa duket Zai ka të njëjtat probleme që kanë që gjitha nënat me fëmijët e tyre të vegjël.

Këngëtarja është bërë nënë prej 9 muajsh dhe duket se po e shijon pafund mëmësinë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here