Këto janë vajzat e këngëtares Shkurte Fejza Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza, gëzon popullaritet të madh në vendin tonë. Muzika që ajo këndon pëlqehet ndër vite.Angazhimi i saj, ka bërë që ajo edhe pas shumë viteve në skenë, të jetë edhe më tej e kërkuar, shkruan Indeksonline.

Përvec angazhimit në muzikë, Shkurta kohën më të madhe e kalon me familjen e saj.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi familjare në të cilën mund të shihni tri vajzat e këngëtares, Gresën, Agnesën dhe Besianën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here