Keto janë vajzat binjake të deputetes Vjosa OsmaniDeputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani shquhet si njëra ndër femrat më të zëshme në Kuvendin e Kosovës.

Falë oratorisë së saj të rrjedhshme, ajo gëzon një simpati të madhe në publik.

Vjosa ka vite që është martuar ndërsa në vitin 2014 është bërë nënë e dy binjakeve të cilat i quan Dua dhe Anda, shkruan Indeksonline.

Keto janë vajzat binjake të deputetes Vjosa Osmani

Urojmë që dy bukuroshet e vogla t’i ketë me jetë të gjatë.

Keto janë vajzat binjake të deputetes Vjosa Osmani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here