Këto janë kufizimet e para për Almeda Abazin prej ‘Çënarit’Pas dasmës dhe muajit të mjaltit, modelja dhe aktori u rikthyen në Stamboll, ku kanë vendosur të vazhdojnë jetën.

Në rrjetet sociale, ku është mjaft aktive bukuroshja shqiptare tha me shaka se ka shumë gjëra që do t’i publikonte, por nuk e lejon ‘Çenari’, transmeton Telegrafi.Aktori turk i ka vendosur ‘kufizime’ edhe në sport, duke i kërkuar që të jetë tifoze e skuadrës futbollistike të Fenerbahçes dhe jo e Galatasarayt.

Ndryshe, çifti po vazhdon me projektet e tyre, ku gjersa Almeda po merret me spektakle, Tolga ka filluar xhirimet e një seriali të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here