Ermal Fejzullahu ka zgjedhur që të pushoj ca ditë me familje në plazhet e bukura të Turqisë, shkruan “Kosovarja”.

Ku nga atje ai dhe bashkëshortja e tij Ariana shpesh hedhin foto të ndryshme nëpër rrjetet sociale. Foto këto që tregojnë se çifti po kënaqen me kushtet e ofruara.

E tillë është edhe një foto ku Ermali e ka hedh në instastory, aty shihet ai ndërsa prapaskena duket e jashtëzakonshme.

Ku çdo njëri nga ne do të dëshironte ta shijonte këtë pamje. Për më shumë shikojeni foton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here