5Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal do të bëhen prindër së shpejti.

Aktori i famshëm George Clooney dhe e dashura e tij Amal Alamudin janë në pritje të fëmijës së parë

Sipas ‘Daily Star” çifti pret dy fëmijë binjakë, të cilët pritet të lindin në mars.

Në maj të vitit 2015, aktori deklaroi se “fëmijët nuk janë prioritet”, por një muaj më pas tha se të dy kishin dëshirë të kishin një fëmijë dhe për këtë punë ishin duke menduar gjatë gjithë kohës.

Clooney më parë kishte thënë se nuk dëshiron që të këtë fëmijë, por duket se paska ndërruar mendje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here