Almeda Abazi po numëron ditët kur do ta ketë në prehër fëmijën e saj të parë.

Almeda Abazi po shijon shtatzëninë, ndërsa nuk mungojnë imazhet në rrjete sociale.

Së fundi, ajo është bërë nostalgjike duke u kthyer prapa në kohë dhe postoi fotografi nga pushimet verore.

“Kjo është çfarë bëni kur jeni shtatzënë në muajin e nëntë, kërkoni rreth fotografive të vjetra”, ka shkruar Almeda.

Kujtojmë se Almeda Abazi është e martuar me Tolgahan Sayisman dhe së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here