Kënga ‘Gabime’ e cila u publikua para pak minutash vjen në duet nga Gjiko dhe Nora.

E ky projekt muzikor menjëherë pas publikimit u pëlqyr shumë nga publiku dhe arriti kështu të klikohet, shkruan lajmi.net

Por një pjesë fort e këndshme brenda tij duhet të mos ju ketë ikur.

Është momenti kur vjen pjesa që Nora duhet ta këndojë por e nis Gjiko.

Kjo e ka bërë atë pjesë edhe më interesant ani pse duket si një ‘gabim’ nga reperi.

Mund ta shihni nga minuta e 2.20..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here