Edhe pse tani kanë kaluar vite nga ndarja e tyre, ende po qarkullon një fotografi kur ata ishin çift

Në atë kohë, Geti dhe Elvana ishin pothuajse të parët që bashkuar Kosovën dhe Shqipërinë sa i përket lidhjeve të dashurisë nga skena e estradës, shkruan Gazeta Express.

Shikoni si janë dukur atëherë si çift:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here