Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret e cila përfolet më së shumti nga mediat rozë, shkruan Gazeta Express.

Ajo mundohet që në çdo paraqitje të saj të duket mjaft bukur dhe seksi.

Por këtë foto të saj nuk e keni parë asnjëherë më parë.

Për më shumë shikoni fotografinë.16

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here