Jemi mësuar ta shohim Rita Orën me shumë stil dhe tërheqëse, por këtë herëm  motra e saj mori gjithë vëmendjen.

Elena ka vendosur të publikoj një fotografi në të cilën duket tejet seksi, transmeton Indeksonline.

Ajo ka vendosur që të vë në fokus linjat e saj trupore në një qëndrim jo shumë të zakonshëm por që e bën atë të tërheqë vëmendjen nën ngjyrën e zezë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here