​Aktori Fatmir Spahiu për publikun e gjerë i njohur u bë me rolin e Orhanit në serialin ‘Kafeneja Jonë’.

Ai përpos sukseseve në karrierë, gëzon edhe një jetë të lumtur familjare, shkruan lajmi.net

Fatmiri është i martuar dhe ka dy djem. E në rrjetet sociale ai shpesh poston fotografi me ta.

Një të tillë, aktori e ka postuar se fundmi dhe një detaj që vërehet është fakti se sa shumë i ngjajnë atij dy djemtë Mali dhe Lisi.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here