Kështu u duk vajza e Alma Bektashit në mbrëmjën e maturësShumë kush mbase as nuk ka parë ndonjëherë ndonjë imazh të saj as kur ishte e vogël, kjo për faktin që këngëtarja Alma Bektashi ishte shumë e rezervuar sa i përket ekspozimit të fëmijëve të saj nëpër rrjetet sociale.

Por emocionit të mbrëmjës së maturës nuk i ka shpëtuar dot dhe kjo ka bërë që vetë Alma të publikoj një imazh të vajzës së saj me dukjen e mbrëmjës së maturës.

Bukuroshe dhe me stil njësoj si e ëma, kështu duket Anisa maturante./prive/

Kështu u duk vajza e Alma Bektashit në mbrëmjën e maturës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here