Kështu tymos Teuta SelimiKëngëtarja e njohur Teuta Selimi, është nëjra ndër këngëtaret më të angazhuara sa u përket ahengjeve të ndryshme familjare.

Së fundmi, këngëtarja në fjalë në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një foto teksa shihet duke tymosur duhan.

Ndryshe Selimi, është edhe nënë, dhe jo rrallë herë na tregon foto familjare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here