Kështu po bëhet gati për dasmën djali i kryeministrit MustafaU fejua në maj të këtij viti dhe tashmë Besniku djali i kryeministrit Isa Mustafa ka caktuar datën e dasmës.

Ai ka nisur edhe përgatitjet për ditën më të veçantë në mënyrë mjaftë interesante.

Besniku bashkë me të fejuarën e tij Edita, po marrinë pjesë në dasma të tjera në mënyrë që kështu të përgatiten për dasmën e tyre, shkruan “Magazina.al”

Në një fotografi të publikuar nga dhëndri i ardhshëm Besniku, shihet bashkë me të fejuarën e tij në një dasmë, ndërsa fotografinë e ka përshkruar me fjalën “Parapërgatitje”.

Siç merr vesh Magazina.al, Besniku dhe Edita pritet që të martohen me datën 9 nëntor të këtij viti.

Kështu po bëhet gati për dasmën djali i kryeministrit Mustafa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here