Gjatë kësaj periudhe velina e re në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes.

Diçka e tillë ndodhi jo vetëm për hiret e saj mjaft të kuruara, por gjithashtu edhe për shkak të performancës së saj në daljen e parë në ekran, ku u komentua gjatë nëse kishte të brendshme apo jo.

Megjithatë në fotot e fundit të publikuara prej sajnë rrjete sociale e shohim Kejvinën mjaft elegante dhe seksi.

Në këto foto shohim se ajo ka zgjedhur ngjyrën blu për fustanet e saj, një ngjyrë që të themi të drejtën i shkon mjaft bukuroshes bionde./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here