Era Istrefi është e veçantë në stilin e saj. Sukseset e saj në karrierë po përcillen edhe me dukjen e saj e cila gjithmonë është unike dhe speciale transmeton GazetaBlic.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, këngëtarja është shfaqur me një fustan të gjatë si rrjetë ngjyrë të zezë ku me bindje themi që duket një yll i vërtetë.

Era nuk lë anash as provokimin ku në fotografi shihet se si luan me gjoksin e saj që duket se e ka pikë të dobët.9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here