Ajo mori pjesë në Met Gala me një ansambël të mrekullushëm të Manfred Thierry Mugler.

Dhe Kim Kardashian iu dha tifozëve të saj një vështrim nga prapa skenat e punimit të pamjes së saj të pazakontë.

Ylli televiziv 38 vjeqar publikoj një foto me disa skica në dorë bashkë me projektuesin në Miami.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here