Presidenti dhe Zonja e Parë e SHBA kanë publikuar fotot e para në shtëpinë e dekoruar.

Në disa fotografi të sapo publikuara nga Shtëpia e Bardhë, çifti presidencial shihen të hareshëm në mesin e shumë pemëve të dekoruara.

Holli i shtëpisë shkëlqen me dritat e vendosura për mrekulli në këto pemë që kanë mbuluar çdo cep të shtëpisë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here