Kështu e uron vajza Sinan Vllasaliun për ditëlindjeKëngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun Sinan Vllasaliu feston sot ditëlindjen e 51-të.

Vllasaliu ka pranuar shumë urime në llogarinë e tij në Facebook nga miqtë dhe fansat e tij.Por një nga urimet ka ardhur nga vajza e tij Edona, e cila e ka uruar babain e saj që të këndoj e të jetoj edhe për shumë vite, transmeton Magazina.al

“Babi jem, shoku jem, gjithqka e mire e jona, te urojm edhe shume ditelindje tjera me shendet e lumturi bashk me neve! Falemnderit per krejt!
Te duam shume shume! Jetofsh e kendofsh edhe shume vite tjeta per neve e adhurusit e tu! We love you infinitely!”, ka shkruar vajza e Sinanit, Edona duke ja bashkangjitur urimit edhe një fotografi familjare./Magazina.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here