Era Istrefi tashmë është emër ndërkombëtar!

Udhëtimet jashtë Kosovës i janë të shpeshta, tani pas nënshkrimit të kontratës me gjigantin muzikor ‘Ultra Music’ nga Amerika.

Por Era duket se së fundmi po shijon kohë të bukura në kryeqytet, pranë familjes e të dashurve të saj, shkruan ORAinfo.

E postimi i fundit në IG-në e saj është fotografia ku Era ka pozuar përkrahë të dashurit Faton Shoshit dhe Mentor Shukit.

22vjecja ka shkruar ‘Manjak lind nuk bohesh’ sikur donë t’i referohet çmendurive të Shukit…7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here