Kur përmendet emri Gia Marie në mendje na shkon një vajzë me një trup seksi.

Modelja bukuroshe ka hedhur një foto të re në Instagram, të bërë në det.

Ajo ishte veshur me një palë bikine dhe për shkak se u lag nga uji, trupi i saj u ‘vizatua’ dhe u theksua akoma më shumë.

E tillë, Gia duket shumë joshëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here