2 Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Bëhet fjalë për reperin  e njohur Gjiko dhe moderatoren Elita Rudi, transmeton Gazeta Express.

Çifti simpatik i cili ka kohë që janë bashkë, si duket çdo ditë e më shumë janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Këtë më së miri e dëshmojnë fotografitë dhe videot që postojnë ata në rrjetet sociale.

Gjiko e Elita së fundmi shihen përkrah njëri-tjetrit.

Një video që ka postuar Gjiko në profilin e tij në Instasotory ata shihet se kanë dalë në një mbrëmje muzikore dhe shihen shumë të lumtur.

E derisa Gjiko po realizonte këtë video Elita i dhuron atij një puthje

3 4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here