Dua Lipa po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Swan Song”.

“Swan Song”, është kënga e re e këngëtares shqiptare e cila deri më tani ka grumbulluar 25 milionë shikime në YouTube.

Këtë sukses Dua e ka ndarë me ndjekësit në Instagram gjersa thotë se do ta festojë me këtë imazh që ka publikuar.

“25 milionë shikime në Swan Song kështu do të festojë me një foto epike”, ka shkruar Lipa.

Vlen të ceket se “Swan Song”, është kolona zanore e filmit Alitta: Battle Angel premiera e të cilit ishte javë më parë në Londër dhe Los Anxhelos.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here