Kështu duket Taylor Swift pa “eyeliner”Këngëtarja e njohur, Taylor Swift, njihet për një bukuri si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Ajo është cilësuar edhe si modele.

Swift ka pozuar për “Wonderland” dhe në këtë fotografi ajo duket më ndryshe se sa herët e kaluar, pasi që ajo nuk i ka të lyer sytë me ‘eyliner’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here