Ndryshimi i motit nuk ka fare efekt në disponimin dhe pamjen e këngëtares Leonora Jakupi.

 

Ajo edhe në këtë ditë vjeshte me shi, duket mjaftë bukur dhe e relaksuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here