Coachella është konsideruar si koha e preferuar e saj.

Pra, Gigi Hadid tregoj ndjenjat e saj duke shijuar kohën në festivalin muzikor Indio të premtën në Kaliforni.

Bukuroshja bionde, ishte veshur me ngjyra dhe kishte vënë shumë aksesorë të modës përpara.

Image

F

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here