Kështu duket Fjolla pas aksidentit Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, e cila para disa ditëve ka pasur një aksident trafiku, tani është rikthyer në shtëpi ku po mundohet ta marrë vetën.

Fjolla, përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ka treguar se është lënduar shumë, duke mos sjellur informacione të tjera se në cilat pjesë të trupit është lënduar.

Ndërkaq, mbrëmë në SnapChat ka publikuar një foto ku shihet dora e majtë e thyer dhe fraktura të tjera trupore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here