Era Istrefi së fundi ka befasuar të gjithë me ndryshimet në pamje.

Era Istrefi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën duket shumë bukur.

Këngëtarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe ka vendosur një ‘piercing’ në fytyrë poshtë syrit.

Kënga e fundit e saj është “Selfish” në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike.

Për ndryshe, Era Istrefi së shpejti pritet ta publikojë këngën “Nuk e di” në bashkëpunim me Norën.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here