Anxhelina vjen më natyrale.

 

Anxhelina Hadërgjonaj duket se është shkëputur nga muzika, por fansat e saj kanë parë foto shumë provokuese nga ajo këtë periudhë.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram Story një fotografi, ku shfaqet e tëra natyrale, pa makijazh, dhe vlen të përmendet se ajo duket sërish shumë e bukur.

image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here