Aktorët më të dashur të publikut para se të gjenin famën.

Ata janë aktorët më të pëlqyer momentalisht për publikun shqiptar.

Falë personazheve të tyre në serialin komik ‘O Sa Mirë’ kanë fituar famë dhe sukses.

Ndonëse para një dekade nuk kishin këtë popullaritet, përmes sfidës së fundit, mund të shihni tre aktorët më të dashur të serialit se sa kanë ndryshuar. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/eshtu-dukeshin-para-nje-dekade-aktoret-e-o-sa-mire-pa-fame-dhe-krejt-ndrys-616872/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here