Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i ka në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.
E këto ditë, në rrjete sociale po qarkullon një foto e saj kur ishte e re, e që duket krejt ndryshe nga tani.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/keshtu-dukej-shyhrete-behluli-kur-ishte-e-shume-e-re-615202/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here