Kështu dukej Remzie Osmani kur ishte nuseSigurisht se dikur Remzie Osmani nuk ka qenë aq e angazhuar në muzikë sa është sot dhe kjo i ka mundësuar që ajo të ndjek edhe dasmat e familjarëve të saj.

Këngëtarja Remzie Osmani, sot është pothuajse e pranishme në shumë dasma por jo si mysafir por si këngëtare pasi është një nga më të kërkuarat, shkruan Magazina.al

Në një fotografi të vjetër, Remzie Osmani shihet me veshje nusërie bashkë me dy fëmijët e saj, në një nga dasmat e familjare, ndërsa këngëtarja duket se ka mbetur e njejta që nga atëherë pasi sot dukete edhe më e bukur.

Kështu dukej Remzie Osmani kur ishte nuse

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here