Kështu dukej Capital T në fillim të karrierësAi sot është një ndër reperët më të pëlqyer të momentit.Kushtrim Ademi apo Capital T siç njihet me emrin e tij artistik, e nisi karrierën në vitin 2008 në bashkëpunim me dajën e tij 2po2 në këngën “Shopping” e cila u pëlqye mjaft shumë, shkruan lajmi.net.

Karriera e tij e suksesshme vazhdoi në vitin 2009 në bashkëpunimin me Dafina Zeqirin dhe 2po2 me këngën “Shumë nalt” ku Capital T vulosi suksesin.

Ai sot numëron shumë këngë të suksesshme me miliona shikime në Youtube.

Edhe pamja e tij ka ndryshuar shumë ndër vite. Më poshtë mund të shihni disa fotografi të Capital T në fillim të karrierës.

Kështu dukej Capital T në fillim të karrierës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here