Kështu dukej Albërie Hadërgjonaj para 20 viteshEdhe pse në moshë dhe e bërë gjyse së fundmi, këngëtarja Albrie Hadërgjonaj nuk i lëshon rrugë vajzave të reja.Ajo cilësohet si një nga femrat më seksi të skenës falë freskisë dhe linjave perfekte.

Por nëse kthehemi 20 vite mbrapa në kohë shohim një Albërie tjetër.Ndryshimi i saj mund të cilësohet drastik.

Kjo foto është shkrepur në vitin 1995 në festivalin e këngës në RTSH.

Kështu dukej Albërie Hadërgjonaj para 20 vitesh

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here