Dje na mësoi se si duhet të kujdesemi për lëkurën.

Ndërsa, sot Bleona po na jep këshilla për 10 gjërat që duhet bërë por që nuk duan talent, transmeton gazeta Express.

“Të në qenit në kohë, etika në punë, mundimi, gjuha e trupit verbal, energjia, qëndrimi, pasioni, të qenit në formë, duke bërë gjëra shtesë  dhe duke qenë i përgatitur janë këto pika që të gjithë mund t’i bëjmë të gjithë pa dallim moshe”, ka shkruar këngëtarja Bleona Qereti në rrjetin e saj social,’Instagram’.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here