Madonna ka ndihmuar këngëtaren Kelly Osbourne për të rënë nga pesha me disa këshilla dietale që ia ka dhënë ajo.

Dyshja kanë punuar më parë së bashku në linjën e robave “Material Girl” të krijuesës së hitit “Girl Gone Wild”.

Një burim tha: “Madonna e ka ndihmuar Kelly-n të bie nga pesha për një numër dhe të kthehet në masën tetë.

Ajo gjithashtu e ka këshilluar atë të konsumojë më shumë ushqime makrobiotike, duke larguar nga menyja e saj ëmbëlsirat dhe djathin”.

Prej kohësh, Kelly pati deklaruar se po mundohet të dobësohet dhe se është lodhur nga kilet e tepërta të cilat i ka fituar prej vitesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here