Supermodelja, Miranda Kerr, vazhdon të shkëlqejë dhe të vërtetojë statusin e saj të një prej femrave më të bukura në plane.

Miranda Kerr kësaj radhe vjen me disa foto të ndryshme, kurse spikat një me veshje plazhi ngjyrë të bardhë dhe me stil flokësh të pa zakontë, që e bëjnë atë të duket imperative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here