Miranda Kerr u bëri trajtim të pa pritur dashamirësve të modës kur shfaqi të brendshmet e saj mbrëmjen e kaluar.

Bashkëshortja super seksi e Orlando Bloom ia mundësoi audiencës shikim të lirë të të brendshmeve të saj në festën e modës në Mexico City.

Dhe nëna e re e cila indi në janar duket në top formë, duke mos treguar shenja deformimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here