‘Keriman’ më elegante se kurr, krah për krah me një mashkullAktorja e njohur turke Nursel Kose e njohur në Kosovë, Shqiperi dhe Maqedoni me emrin “Keriman’ nga seriali “Paramparça”, ajo në këtë serial nuk ka një rol edhe aq të mirë por në jetën reale është një femër krejtësisht ndryshe nga roli i ‘lakmitares’ qe ka në këtë serjal, shkruan Gazeta Blic.

‘Keriman’ së fundmi ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram foto këto të cilat e sjellin atë pak me ndryshe edhe me stil.

Ajo po ashtu në këto foto shihet së është krah për krah me një mashkull i cili nuk dihet se a e ka të dashur apo është bashkëshort i saj.

‘Keriman’ më elegante se kurr, krah për krah me një mashkull

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here