Një ‘aktore’ shqiptare e filmave porno, e cila njihet me emrin Breanne Benson, këto ditë është kërcënuar nga bashkëkombësit e saj.

 

Porno-ylli shqiptar, e cila jeton në Amerikë, emri i vërtetë i të cilës ende nuk dihet, thuhet se ka lindur në Tiranë të Shqipërisë. Para se të shkonte në SHBA, ajo ka emigruar në Itali që në moshën 7-vjeçare. Por së fundi ajo ka marrë kërcënime nga persona të ndryshëm shqiptare në profilin e saj në Twitter.

“Jam e lodhur nga shqiptarët e çmendur që më kërcënojnë duke më thënë se do të nxjerrin në të gjitha gazetat dhe lajmet e tyre për atë se çfarë bëj unë”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Twitter, duke shtuar se nuk i intereson se çfarë mendojnë shqiptarët për të.

“Nëse s’doni të më shihni, merruni me punët tuaja. Kjo vlen veçanërisht për hipokritët. Meqenëse nuk ju pëlqen ajo se çfarë bëj unë, pse i shikoni videot e mia atëherë? Ato ua ka qejfi, apo jo?”, ka shkruar më tej ajo.

Në SHBA ajo ka studiuar për psikologji dhe seksualitetin njerëzor. Pas kësaj është punësuar në një industrinë e filmave pornografikë, ku bashkë me shoqen e saj Tanya James incizoi filmin e parë porno “Cockless 23″. Në industrinë pornografike të Hollywood-it është që prej vitit 2003 dhe deri tani ka realizuar një numër të madh filmash pornografikë.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here