Cdo martese eshte nje perralle, per te festuar sa me mire perse te mos vishni nje pale kepuce te cilat ngjajne sikur kane dal nga nje perralle?

Nese deshironi te ndjeheni si princesha per nje dite ato qe bejne per ju jane nje pale pumps xixelluese nga Miu Miu. Jo xixa te thjeshta, ky model eshte i mbuluar me temina vezelluese, te cilat ndricojne ne cdo hap qe do te beni.

Jane me te vertet te mrekullueshme, ne te gjitha kuptimet. Pasurojne look-un dhe ne njejten kohe jane nje aksesore i cmuar dhe elegant per tu ndjere protagoniste./ikub/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here