Blue Ivy, vajza e Beyonce dhe Jay-Z, është vetëm 8 muajshe, por për të prindërit superstar nuk kursejnë asgjë.

Vogëlushja, që akoma nuk ecën, ka marrë dhuratë një palë atlete të dizenjuara nga stilistja Ruthie Davis.

Me lëkurë ngjyrë rozë dhe me lidhese lejla, këpucët janë dekoruar me gurë swarovski dhe kushtojnë rreth 800 dollarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here