Vetëm pak ditë më parë beqarisë I ka dhënë fund motra e këngëtares së njohur Leonora Jakupi, Blerta, e cila po ashtu është mjaft e njohur për publikun.

Në dasmën e Blertës qendër e vëmendjes ishte këngëtarja Leonora Jakupi me veshjet e saj elegante dhe shumë të veçanta, por ende më shumë i mirëpritur për publikun ishte vëllai i motrave Jakupi, i cili jo edhe shpesh është parë në fotografi me ato.

Në rrjetet sociale Leonora përveç fotografive të motrës dhe atmosferës së krijuar në dasmë, ka bërë publike edhe fotografi të vëllait të saj i cili duket shumë bukur.
Noli Jakupi shihet në përqafimin e nënës të cilës i ngjanë aq shumë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here