Pas skandalit të saj tek emisioni “Show n’Kosovë, kur shau publikisht dhe u largua nga emisioni, duket se Xhesika Ndoja nuk di të ndalet, madje tani ka filluar edhe të kërcënojë e të shajë komentuesit.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto, teksa bën ironi, por siç e dimë rëndom jo gjithmonë njerëzit komentojnë për foton në fjalë.

Kështu veproi edhe një qytetare e cila krahasoi palmat e thara që kishte publikuar Xhesika me vetë këngëtaren.

Por a e dini çfarë ka ndodhur më pas? Jua thotë vetë qytetarja:

Përshëndetje JOQ, postoi Xhesika Ndoja një foto dhe unë i komentova me ironi, ajo jo vetëm që më fshiu komentin por më shkroi në inbox duke më sharë e kërcënuar dhe më pas më bëri bllok. Po ua dërgoj bisedën.”1 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here