Këtë herë ajo i ka surprizuar ndjekësit e saj në rrjete sociale me një set fotografik me temë Krishtlindjesh. Në këto foto ajo shfaqet më në formë dhe rrezëllitëse se kurrë, e veshur me një fustan të ngushtë të kuq ku nxjerr në pah hiret e saj.

Këngët e saj më të fundit “U rritëm” dhe “Me kë mua” kanë bërë që këngëtarja Kejsi Tola të rikthehet sërish në qendër të vëmendjes.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kengetarja-shqiptare-ka-nje-surprize-per-krishtlindje-609372/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here